Eskişehir lazer epilasyon, cilt bakımı ve kirpik lifting işlemlerinde kadınlar için hizmet veren bir güzellik merkezi olan Este Lorien, hijyenik çalışma prensibi ve etkili işlemleriyle hizmetlerine devam etmektedir.

Este Lorien farkı ve ayrıcalığını yaşamak isteyen tüm Eskişehirli kadınlar salonumuza davetlidir.

Adres:

Este Lórien Lazer Epilasyon Eskişehir Güzellik Merkezi | Cilt Bakımı | Kirpik Lifting

Geçmişten günümüze istenmeyen tüylerin alınması konusunda lazer epilasyon başta olmak üzere hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettikleri pek çok yöntem bulunmaktadır.

Ne var ki vücudun hemen her bölgesine uygulanabilen epilasyon ve depilasyon yöntemleri; uygulama biçimi, etkileri, kalıcılık düzeyleri, harcanan zaman ve maliyetleri bakımından birbirlerinden net olarak ayrışmaktadır.

Depilasyon ile…

Eskişehir lazer epilasyon hizmetlerinde öncü güzellik merkezlerinden biri olan Este Lorien Güzellik Stüdyosu istenmeyen tüylerden kurtulmanız için önem fırsatlar sunuyor.

Kadınlara yönelik hizmetlerine devam eden Este Lorien Güzellik Stüdyosu, Eskişehir lazer epilasyon işlemleri ile istenmeyen tüylere kalıcı çözümler geliştirmektedir.

Este Lorien Eskişehir Lazer Epilasyon

Este Lorien Eskişehir Lazer Epilasyon Merkezi…

Günümüzde kirpik bakımının olmazsa olmaz sayılabilecek unsurlarından birisi de kirpik lifting işlemleridir.

Kirpik liftingi uygulaması; kadınlar tarafından tercih edilen, kirpiklerin yukarı doğru doğal kıvrımlara sahip olmasını sağlayan bir güzellik işlemidir.

Aynı zamanda kirpik lifting işlemi ile mucizevi kıvrımlara sahip olurken, kirpikleriniz beslenir ve hacimli / sağlıklı bir yapıya kavuşur. Bu…

Cilt bakımı; özellikle günümüz kadınlarının vazgeçilmez rutinlerinin başında gelmektedir. Gün içerisinde yoğun ve yorucu yaşam temposu, stresli yaşam, dengesi beslenme, yetersiz hareket gibi pek çok etken cildimizin yıpranmasına ve erken yaşlanmasına sebep olabilmektedir.

Hepimizin bildiği üzere cilt bakımı işlemleri evde rutin olarak yapılabileceği gibi güzellik uzmanlarından profesyonel hizmet alınarak da…

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulma noktasında ağda, jilet gibi eski uygulamalar yerini lazer epilasyona bırakmıştır. Kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilebilen lazer epilasyon yönteminin diğer eski tüy alma yöntemlerine nazaran kayda değer biçimde avantajları bulunmaktadır.

Lazer Epilasyon ve Diğer Yöntemlerin Kıyaslanması

Genel olarak her iki yöntem / yöntem grubu arasında kıyaslama yapmak gerekirse;

  • Ağda, jilet gibi yöntemler…

Kirpik lifting, günümüzde kirpik bakımı dendiğinde hanımların aklına gelen ilk işlemdir. Peki kirpik lifting nedir ve nasıl yapılır? Bu yazımızda kirpik lifting işlemine yönelik merak edilen ve sıklıkla sorulan konulara yer vermeye çalıştık.

Hanımların en beğendikleri ve kullandıkları işlemlerden kirpik lifting uygulamasına dair az bilinen konuları yazımızda bulabilirsiniz. …

Kadınlar 21. yüzyılda en çok hangi güzellik uygulamalarını tercih eder? Cilt bakımı, yüz bakımı, vücut bakımı, tırnak bakımı ve kirpik bakımı olarak sıralayabiliriz.

Evet bugünkü konumuz kirpik bakımı işlemleri. Ancak bilindiği üzere kirpik bakımı dendiğinde akla pek çok işlem gelmektedir. …

Önceki yazımızda güzellik blogları ve sayfalarının daha geniş hedef kitlelere ulaşabilmesi adına yapabilecekleri dijital çalışmalar hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da benzer şekilde kadın, moda, güzellik, makyaj ve benzeri blog ve web sitelerinin daha fazla sayıda kişiye ulaşabilmeleri noktasında yardımcı olacak bilgileri sizler için hazırladık.

Yazımızın sonunda kadın blogu ve…

Este Lorien Güzellik Stüdyosu | Eskişehir

Eskişehir’de lazer epilasyon, cilt bakımı, kirpik lifting ve kişisel bakım hizmetleri veren Güzellik Salonu. Este Lorien Güzellik. https://www.estelorien.com.tr

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store